2024. április 25, csütörtök - Márk

2022. Szeptember 18. 16:26, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony templom plébániája

Hírek az Ótemplomból

Évközi 25. vasárnap – 2022. szeptember 18.

1. A hét ünnepei:

kedden Szent András és Szent Pál, koreai vértanúk emléknapja,

szerdán Szent Máté apostol és evangélista ünnepe,

pénteken Pietrelcinai Szent Pió emléknapja,

szombaton pedig Szent Gellért püspök és vértanú ünnepe lesz.

2. Hálásan köszönik mindazoknak a munkáját, szorgalmát, segítségét és részvételét, akik a Mária-napok alkalmával szebbé tették az ünnepet! Isten fizesse meg jóságukat, hallgassa meg imádságukat!

3. Hálásan köszönik a mai terményhálaadásra felajánlott adományokat, az Úr segítse és áldja meg továbbra is mindannyiuk munkáját!

4. Hétfőn este 17.30-kor Bibliaóra lesz a közösségi házban, várják szeretettel a testvéreket.

5. Szeptember 20-án, kedden az esti szentmisét követően bérmálási felkészítő-tájékoztató lesz a templomban.

6. Az Édesanyák Szent Mónika Imaközössége e havi összejövetelét szeptember 22-én, csütörtökön 16 órakor tartja a Jókai utcai közösségi házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak. A közösség szentmiséje szeptember 24-én, szombaton este 18 órakor lesz.

7. Esküvő a héten: Szeptember 24-én, szombaton 16 órakor házasságot köt a templomban Piszmán Erik és Horváth Eszter.

8. Szeptember 25-én, vasárnap az esti szentmisét a Szent József Kör szándékára ajánlják fel, a szentmisében az édesapák imádkoznak családjaikért. A Szent József Kör következő találkozója szeptember 26-án, hétfőn este lesz fél 7-től a közösségi házban.

9. Október 2-án, vasárnap a fél 11-es szentmisén köszöntik az ez évben jubiláló házaspárokat. Kérik, hogy akik 1, 5, 10, 15… 65, 70… éve kötöttek házasságot és szeretnék megújítani fogadalmukat, a plébánián vagy a sekrestyében jelentkezzenek.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot