2024. október 18, péntek - Lukács

A hét ünnepei:
• hétfőn Szent Bonaventura püspök és egyháztanító,
• kedden Kármelhegyi Boldogasszony,
• csütörtökön Szent Hedvig királynő emléknapja lesz.

Az Édesanyák Szent Mónika Imaközösségének regionális találkozója július 17-én, szerdán lesz Petőfiszállás Pálosszentkúton. Részletek a hirdetőtáblán olvashatóak.

Jövő hétre miseszándékok írathatók a plébánián.

Személyi változás az egyházközségünkben. Dr. Bábel Balázs érsek úr rendelkezése alapján augusztus 1-től Farkas Tibor káplán atyát Jánoshalmára küldte a Szent Anna templom káplánjának. Augusztus 1-től a Sarlós Boldogasszony templom káplánja Hirling Attila atya lesz. Tibor atya július 28-án a vasárnapi szentmisékben köszön el a testvérektől.

Apa-gyerek tábort szervez augusztus 16-18. között a Fülöp Atya Alapítvány Juhász Miklós cserkésztiszt vezetésével. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

2024. Október 16. 12:15, szerda | Helyi

Központban az élelmiszer-pazarlás

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Egészségnap keretében emlékezett meg az Élelmezési Világnapról október 16-án.

2024. Október 14. 16:12, hétfő | Helyi

Választókerületi polgármesteri találkozót tartottak Csólyospáloson

Csütörtökön délelőtt Csólyospálos adott otthont Bács-Kiskun vármegye 4. számú választókerület polgármesteri találkozójának.

2024. Október 14. 16:00, hétfő | Helyi

Üzbegisztánról nyílt kiállítása Ujvári Sándor fotóművésznek

Szombaton délután a Lakitelek Népfőiskolán nyílt tárlat Ujvári Sándor fotós Üzbegisztánban készült életképeiből.

2024. Október 13. 11:42, vasárnap | Helyi

Pályaorientációs napot tartott a Mezgé

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium pályaorientációs napot tartott október 11-én.