2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2016. Május 03. 08:16, kedd | Helyi
Forrás: police.hu

Holttest Tiszakécskén – videóval frissítve

A gyanúsítottak beismerték a bűncselekmény elkövetését.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Bács-Kiskun megyei rendőrök egy tiszakécskei ingatlanban egy férfi holttestet találtak 2016. április 30-án az esti órákban. A helyszíni és halottszemle elsődleges adatai alapján idegenkezűség okozta az izraeli sértett halálát.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztály munkatársai a korábban elfogott N. K. 21 éves kocséri és S. E. 19 éves lakiteleki lakosokat emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt - őrizetbe vételük mellett - gyanúsítottként hallgatták ki, amelynek során a bűncselekmény elkövetését beismerték. A nyomozók kezdeményezték a két férfi előzetes letartóztatásának indítványozását, amelyet a Kecskeméti Járásbíróság 2016. május 2-án elrendelt.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi