Hírek
2017. Október 29. 14:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: penzcentrum.hu
Hova utazz fillérekért 2018-ban?
Itt a bakancslista képekben.
Minden év végéhez közeledbe kiad egy friss listát a Lonely Planet arról, hogy mely országok lesznek a legnépszerűbb és legmenőbb úti célok jövőre. Elkészült a 2018-as összeállítás.
A Lonely Planet minden évben kiad egy jelentést arról, hogy mely országok lesznek a legmenőbb úti célok a következő évben. Rosszul hiszi, aki szerint csak nagyon drága luxus turistaparadicsomok szerepelnek a legmenőbb úti célok listáján. Az összeállításba olyan országok bekerültek, mint Málta, vagy éppen Portugália. Ha már nézegeted, hova is kellene utazni jövő nyáron, a következő országokon mindenképp érdemes elgondolkodnod.
10. Dél-Afrika

9. Kína

8. Mauritius

7. Grúzia

6. Málta

5. Új-Zéland

4. Dzsibuti

3. Portugália

2. Dél-Korea

1. Chile

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi
Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.
2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi
Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére
A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.
2026. Január 23. 11:20, péntek | Helyi
Közös imádság városunkért az Ótemplomban
Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepéhez közeledve 2026. február 1-jén, vasárnap reggel 9 órakor szentmisét mutatnak be Kiskunfélegyháza városáért az Ótemplomban.
