2024. május 7, kedd - Gizella

2013. November 14. 09:20, csütörtök | Helyi sport
Forrás: - Árvai Zoltán -

Hozta a kötelezőt a P&P Félegyháza felnőtt kézilabda csapata

Hajdúszoboszlón lépett pályára november 10-én az NBII Dél-Keleti csoportjának 7. fordulójában a P&P Félegyháza kézilabda csapata.

Hajdúszoboszlón lépett pályára november 10-én az NBII Dél-Keleti csoportjának 7. fordulójában a P&P Félegyháza kézilabda csapata. A papírforma vendég győzelmet jósolt. A mérkőzés elején egy kicsit megijedtek a hosszú utat is bevállaló szurkolóink. A szoboszlóiak jól kivitelezett támadásaival meglepték a félegyháziakat. Tíz perc eltelte után azonban megtalálta csapatunk védekezésben az ellenszert és folyamatosan átvette az irányítást. A félidőre már 14-23-as vezetésre tett szert. A második játékrészben is tartotta a P&P a színvonalat, így igen nagy különbségű, 35-44 arányú győzelemmel tértek haza.

Kerettagok (gólszerzők):
Fekete Krisztián(kapus), Fekete Gábor(kapus), Nagy Zoltán(kapus), Ignácz Vilmos (14), Gyöngyi Ádám (5), Bessenyei Imre (1), Savanya Zsolt (9), Csőke Ákos (4), Papp Béla (1), Farkas-Csamangó Attila, Kálmán Róbert (2), Bozsák Krisztián (3), Ifj. Miksi István (5), Nagy Péter, Kanyó Bence, Miksi István (edző).

A következő fordulóban hazai pályán szurkolhat a közönségünk. Nagy elvárással vagyunk a P&P Félegyháza felnőtt kézilabda csapata iránt, hiszen az NBI osztályban játszó Orosháza csapatából összeállított gárdát fogadjuk a Constantinum Sportcentrumban november 17-én 17 órakor.

2024. Május 03. 16:54, péntek | Helyi sport

Koppányok áprilisa a hagyomány, a kultúra és a sport körül

2024 április 21-én rendezte soron következő versenyét a gúnyhatáron túli Horgoson a Magyarkanizsai Íjász Kör.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.