2024. május 8, szerda - Mihály

2015. December 23. 09:36, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

Húsklopfolóval ütött a lakótelepen

Előzetes letartóztatásba került a 31 éves gyanúsított.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást indított rablás bűntett kísérlet elkövetésének gyanúja miatt ismertetlen tettes ellen.

A rendelkezésre álló adatok alapján ismeretlen csuklyát viselő elkövető 2015. december 19-én 20 óra körüli időben megjelent Kiskunfélegyházán, a Holló László utca egyik lakásánál, ahol egy húsklopfolóval fejen ütötte a 69 éves férfit, majd elmenekült.

A nyomozók az adatgyűjtés következtében beazonosították és 2015. december 21-én elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható A. Zsolt 31 éves helyi lakost.
A férfi kihallgatásán elmondta, hogy rablási szándékkal jelent meg a sértettnél, de miután megütötte a húsklopfolóval megijedt és elment. A kiskunfélegyházi rendőrök őrizetbe vették a gyanúsítottat és kezdeményezték előzetes letartóztatását, amit az illetékes járásbíróság 2015. december 22-én elrendelt.

2024. Május 08. 10:25, szerda | Helyi

Oldott hangulatban, lelkesen

A Batthyany Lajos Általános Iskolában április végén rendezték meg a nyolcadik iskola-előkészítő foglalkozást a nagycsoportos óvodások számára.

2024. Május 08. 10:22, szerda | Helyi

Nemzetközi gitárfesztivál

Lengyel Réka a Bécsi Nemzetközi Gitárfesztiválon szerepelt.

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.