2024. június 18, kedd - Levente

2020. Január 28. 11:29, kedd | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Idén is átadják az Oltalmazó-kezek díjat

Február 28-án, pénteken 19 órától a Móra Ferenc Művelődési Központban adják át Kiskunfélegyházán az Oltalmazó kezek elismerést.

Az est folyamán jótékonysági előadás is lesz a kiskunfélegyházi Egészségért Közalapítvány a Kórházért javára. Jegyek 1500 forintos áron vásárolhatók a kórház titkárságán és a művelődési központban.

Az alapítvány fontosnak tartja az ápolói, asszisztensi és egyéb egészségügyi szakma megbecsülését, erkölcsi elismerését. Ugyanakkor nem titkolt cél egyfajta egészséges versenyszellem kialakítása, amely
jótékony hatását fejtheti ki a betegellátás színvonalára.

A díjazás anyagi hátterét Kiskunfélegyháza város és környező települések önzetlen vállalkozói által felajánlott anyagi támogatással tudták megteremteni. A jegyek összege az alapítvány bevételét gyarapítja.

Az est folyamán fellép az orgoványi Karakterek Drámacsoport Sokkterápia című darabjával.

Szereplők: Gajdácsi Anikó, Granek Zoltán, Sőreghyné Muladi Ildikó, Subicz János, Takács Ildikó, Véghné Murár Brigitta.
Idegen ötlet alapján írta: Virágh József
Rendező: Gellért Imréné Etelka

Az Egészségért Közalapítvány a Kórházért kuratóriuma nevében:
Dr. Körtvélyessy András, a kuratórium elnöke

Fotó: Félegyházi Közlöny - archív

Címkék: Oltalmazó kezek

2024. Június 17. 15:38, hétfő | Helyi

Motor és autó ütközött össze az M5-ösön

A Szeged felé vezető oldalon, Kiskunfélegyháza közelében történt a baleset.

2024. Június 17. 09:29, hétfő | Helyi

Attila utca, Körpatika előtti szakasza lezárásra kerül

Tisztelt Lakosság! Tisztelt Üzlet-tulajdonosok!

2024. Június 17. 08:36, hétfő | Helyi

Újra 5S nap a Dózsában

A program 2016-ban indult a Magyar AOTS Társaság szervezésében. Ez az 5S Public, ami a Clean Up Japan mintájára jött létre a japán alapítók személyes támogatásával.

2024. Június 16. 08:28, vasárnap | Helyi

A Duna hullámterében erdőlátogatási tilalmat vezettek be

A Duna áradása miatt a Gemenc Zrt. erdőlátogatási tilalmat rendel el a közvetlen életveszély elhárítása érdekében.