Hírek
2013. Június 12. 12:28, szerda |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny
Ingyenes étkezés a rászoruló gyerekeknek
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata is pályázott az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt szociális nyári gyermekétkeztetés támogatására
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata is pályázott az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt szociális nyári gyermekétkeztetés támogatására. A közel 3 millió forintos (2.923.360 Ft) összegből 151 gyerek nyári étkezéséhez járul hozzá a minisztérium. A támogatáshoz azok a kisgyermekek juthatnak hozzá, akik gyermekvédelmi támogatásban részesülnek és 2002. május 14-e után születtek. Ők 44 napon keresztül, a vakáció alatt napi egyszeri, ingyenes meleg ebédet kapnak: a tanév befejezésétől az új tanév kezdetéig, június 17-től augusztus 30-ig. Az ételt a Kossuth Szakiskola ebédlőjében fogyaszthatják el a gyerekek, illetve el is vihető az adag.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 10:15, csütörtök | Helyi
Áprilisban indul az idei szezon a Kecskeméti kisvasúton
2026-ban is áprilisban kezdetét veszi a szezon a Kecskeméti Kisvasúton és a hozzá kapcsolódó hajtánypályán.
2026. Március 19. 10:11, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
