Hírek
2023. Július 17. 13:04, hétfő |
Kék hírek
Forrás: Police.hu
Intim helyeken égette meg saját feleségét egy férfi
A hevesi férfit őrizetbe vették a rendőrök.
Az elmúlt szombaton kora délelőtt érkezett bejelentés a rendőrségre, miszerint egy Heves vármegyei kistelepülésen otthonából – feltehetőleg a férje által okozott sérülései miatt – egy nőt szállítottak kórházba.
A helyszínen a bűnügyi szakemberek megállapították, hogy az ott élő 30 éves férfi valóban bántalmazta feleségét, a gyanú szerint több helyen megütötte őt, erőszakoskodott vele, továbbá intim testrészein égési sérüléseket okozott.
A Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztályára a férfit előállították, ellene személyi szabadság megsértése bűntett, szexuális erőszak bűntett és súlyos testi sértés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indult eljárás. A nyomozó hatóság a gyanúsítottat őrizetbe vette, majd kezdeményezte letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
