2024. május 4, szombat - Mónika

2015. Április 01. 15:56, szerda | Helyi
Forrás: varos.kiskunfelegyhaza.hu

Ismét felvehető a sárga színű szelektív hulladékgyűjtő edényzet

A mai naptól, 2015. április 1-től (szerdától) ismét felvehető az arra jogosultak részéről a 120 literes szelektív hulladékgyűjtő edényzet a jelenleg rendelkezésre álló készlet erejéig.

Ezúton tájékoztatjuk az érintett lakosságot, hogy a mai naptól, 2015. április 1. szerdától ismét felvehető az arra jogosultak részéről a 120 literes szelektív hulladékgyűjtő edényzet a jelenleg rendelkezésre álló készlet erejéig.

Az edényzeteket az alábbi helyszínen és időpontokban lehet felvenni:

Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezet telephelye
6100 Kiskunfélegyháza, Nyomás II. tanya 4.
(A belváros felől a Szegedi úti vasúti átjáró után balra, a volt Dégáz telephely mellett.)

Hétfőtől – csütörtökig (ezek közül is csak munkanapokon): 8-15 óra között.

Az edényzet felvételére az egyedi vegyes kommunális hulladékgyűjtő edényzettel és hulladékszállítási szerződéssel rendelkező ingatlantulajdonos/ingatlanhasználó jogosult.

Kérjük az érintetteket, hogy amennyiben lehetséges, az edényzet átvételére a hulladékszállítási szerződést kötött személy szíveskedjen elmenni. Az átvételhez az átvevő személy személyigazolványa és lakcímkártyája szükséges.

Szíves megértésüket köszönjük!

2015. április 1.

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál