Hírek
2015. Április 01. 15:56, szerda |
Helyi
Forrás: varos.kiskunfelegyhaza.hu
Ismét felvehető a sárga színű szelektív hulladékgyűjtő edényzet
A mai naptól, 2015. április 1-től (szerdától) ismét felvehető az arra jogosultak részéről a 120 literes szelektív hulladékgyűjtő edényzet a jelenleg rendelkezésre álló készlet erejéig.
Ezúton tájékoztatjuk az érintett lakosságot, hogy a mai naptól, 2015. április 1. szerdától ismét felvehető az arra jogosultak részéről a 120 literes szelektív hulladékgyűjtő edényzet a jelenleg rendelkezésre álló készlet erejéig.
Az edényzeteket az alábbi helyszínen és időpontokban lehet felvenni:
Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezet telephelye
6100 Kiskunfélegyháza, Nyomás II. tanya 4.
(A belváros felől a Szegedi úti vasúti átjáró után balra, a volt Dégáz telephely mellett.)
Hétfőtől – csütörtökig (ezek közül is csak munkanapokon): 8-15 óra között.
Az edényzet felvételére az egyedi vegyes kommunális hulladékgyűjtő edényzettel és hulladékszállítási szerződéssel rendelkező ingatlantulajdonos/ingatlanhasználó jogosult.
Kérjük az érintetteket, hogy amennyiben lehetséges, az edényzet átvételére a hulladékszállítási szerződést kötött személy szíveskedjen elmenni. Az átvételhez az átvevő személy személyigazolványa és lakcímkártyája szükséges.
Szíves megértésüket köszönjük!
2015. április 1.
Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
2026. Március 14. 18:40, szombat | Helyi
Magyarok Vására Kiskunhalason
2026. március 15-én nagykorúvá válik a kiskunhalasi Magyarok Vására.
2026. Március 09. 20:22, hétfő | Helyi
Kapcsoljon, hogy hazaérjen!
Március 9–15. között országszerte fokozott ellenőrzés az utakon.
