2024. május 3, péntek - Tímea

2018. Január 07. 14:19, vasárnap | Helyi
Forrás: BAON

Ittas lehetett a sofőr, aki felborult az autójával Félegyházán

Súlyosan megsérült az a sofőr, aki tegnap felborult az autójával.

Ahogy szombat este írtuk egy autó borult fel Kiskunfélegyházán. A 4625-ös számú úton közlekedett Kiskunfélegyháza irányába 19 óra 40 perc körül a 39 éves férfi egy Peugeot 206 gépkocsival, amikor az út 69.300-as méterénél letért az útról és felborult. A baleset következtében a félegyházi sofőr súlyos sérülést szenvedett. Felmerült az ittasság gyanúja, amit a légalkoholmérő készülék pozitív értéke is alátámasztott.

Az alkohol már kis mennyiségben is olyan élettani hatásokat vált ki, melyek nem teszik lehetővé a biztonságos járművezetést. A szeszesital fogyasztás hatására növekszik az észlelési idő, tompulnak a reflexek, lassabban mozognak a szemet mozgató izmok, s a mentalitásban is kedvezőtlen változások történnek.

(Forrás: BAON)

(Fotók: police.hu)

2024. Május 02. 14:39, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben