Hírek
2018. Január 07. 14:19, vasárnap |
Helyi
Forrás: BAON
Ittas lehetett a sofőr, aki felborult az autójával Félegyházán
Súlyosan megsérült az a sofőr, aki tegnap felborult az autójával.
Ahogy szombat este írtuk egy autó borult fel Kiskunfélegyházán. A 4625-ös számú úton közlekedett Kiskunfélegyháza irányába 19 óra 40 perc körül a 39 éves férfi egy Peugeot 206 gépkocsival, amikor az út 69.300-as méterénél letért az útról és felborult. A baleset következtében a félegyházi sofőr súlyos sérülést szenvedett. Felmerült az ittasság gyanúja, amit a légalkoholmérő készülék pozitív értéke is alátámasztott.



Az alkohol már kis mennyiségben is olyan élettani hatásokat vált ki, melyek nem teszik lehetővé a biztonságos járművezetést. A szeszesital fogyasztás hatására növekszik az észlelési idő, tompulnak a reflexek, lassabban mozognak a szemet mozgató izmok, s a mentalitásban is kedvezőtlen változások történnek.
(Forrás: BAON)
(Fotók: police.hu)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 12. 11:49, péntek | Helyi
Augusztusban érvényüket vesztik a régi, könyv formátumú személyazonosító igazolványok
2026. Június 12. 11:42, péntek | Helyi
Vasárnap országos vásár Kiskunfélegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2026. június 14. (vasárnap).
2026. Június 11. 14:12, csütörtök | Helyi
Elektromos rollerek használatának korlátozását kezdeményezi a városvezetés
A tegnapi napon súlyos elektromos rolleres baleset történt a Kossuth Lajos utcán. A sérültnek ezúton is mielőbbi és teljes felépülést kívánok.
2026. Június 11. 14:05, csütörtök | Helyi
Anyakönvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják
