Hírek
2017. Március 27. 15:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Ittasan balesetet okozott, majd elfutott egy autós Zalában
Ittasan súlyos sérüléssel járó balesetet okozott egy autóvezető, aki ezután a közeli erdőbe futott, de a rendőrök rövid idő alatt elfogták - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A 42 éves férfi vasárnap délután Egervár irányából Zalaegerszeg felé haladt, amikor előzni kezdett egy másik gépkocsit. Az előzés befejezése után azonban megcsúszott és a vízelvezető árokba borult az autója.
A baleset során a kocsiban utazó nő súlyos sérülést szenvedett, a jármű sofőrje azonban a rendőrök kiérkezése előtt befutott az erdőbe. A járőrök húsz perc alatt elfogták a férfit, akinél az alkoholszonda pozitív értéket mutatott.
A rendőrök közúti közlekedési baleset okozása miatt bűntetőeljárást indítottak a férfival szemben, akit őrizetbe is vettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.
2026. Március 19. 14:00, csütörtök | Belföld
Kínai beruházás Tatabányán
A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából nyolcszáz új munkahely jön majd létre
