Hírek
2023. November 24. 09:02, péntek |
Bulvár
Forrás: Ügyészség
Ittasan letarolt egy kerítést a mercis - Videó

Ittasan vezetett, túl nagy sebességgel akarta a kanyart bevenni, a kerítés állította meg - a Nagykátai Járási Ügyészség vádat emelt a férfi ellen.
A vádirat szerint az elkövető idén egy szeptemberi nap reggelén úgy ült autóba, hogy előtte alkoholt ivott. Tápiógyörgyén haladt, majd balra akart kanyarodni egy kereszteződésben. A kanyart nem tudta bevenni túlzott sebessége miatt, lesodródott az útról és az egyik ingatlan kerítésének ütközött.
Az elkövető az oldalára fordult autóból ki tudott szállni, nem sérült meg, de most ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége miatt felelnie kell.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 13. 07:25, kedd | Bulvár
Új kutatóközpont nyílt Karikó Katalin támogatásával a Szegedi Tudományegyetemen
Az antimikrobiális és a gombaellenes terápiák fejlesztését segítő új központ nyílt Karikó Katalin Nobel-díjas biokémikus anyagi és szakmai támogatásával hétfőn a Szegedi Tudományegyetemen (SZTE).
2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár
XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben
Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.
2025. Május 09. 07:24, péntek | Bulvár
Sziget - Megújult programkínálat, látványvilág és új kulturális negyedek az idei fesztiválon
Megújult programkínálattal, látványvilággal és új kulturális negyedekkel várja a közönséget a 31. Sziget fesztivál, amelynek sztárfellépői között lesz ASAP Rocky, Post Malone és Shawn Mendes is
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Bulvár
Új helyszínekkel és mintegy 3000 programmal várja a Művészetek Völgye a közönséget
Új helyszínekkel és a képzőművészettől az újcirkuszon át a zenéig mintegy 3000 programmal várja a látogatókat a Művészetek Völgye július 18. és 27. között Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden.