Hírek
2018. Június 11. 15:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Járdán gázolt Orgoványban egy nő – Az egyik sérült elhunyt
Elütött két, járdán sétáló embert hétfőn Orgoványban egy személyautó, a gyalogosok egyike a kórházban meghalt - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint az autót vezető 43 éves nő személykocsijával ismeretlen okokból lesodródott az útról és a járdán elütött egy 20 és egy 60 éves helyi lakost.
A balesetben az idősebb gyalogos vesztette életét, a fiatalabb férfi könnyű sérülést szenvedett, míg a jármű sofőrje súlyosan megsérült - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 13:00, péntek | Belföld
Dunamenti Erőmű: a meghibásodott blokk vasárnapra ismét rendelkezésre áll
A Dunamenti Erőmű (DE) meghibásodott blokkja vasárnapra ismét rendelkezésre áll - tájékoztatta az erőműtársaság csütörtök este közleményben az MTI-t.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: átlátható környezetet teremtünk a vállalatoknak
Átlátható és korrupcióellenes környezetet teremt a kormány minden vállalatnak, azt szeretné, ha minél több befektető jönne Magyarországra Bajorországból is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Figyelemmel kíséri a kassai roma családok áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi hivatala
Figyelemmel kíséri a két kassai cigány család áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi megbízottjának hivatala, ellenőrzi az információkat, és azok kiértékelése után nyilatkozat kiadását tervezi
2026. Július 31. 06:33, péntek | Belföld
Hőség - Fokozódik a kánikula a hétvégén
Fokozódik a kánikula a hétvégén, a legmelegebb órákban 40 Celsius-fok is lehet, miközben a hajnalok sem hoznak felfrissülést - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből.
