Hírek
2016. December 24. 07:50, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Jegesek az utak Budapest több kerületében
Tömegbaleset volt éjjel az M5-ösön.
Tizenhárom személyautó csúszott egymásba az M5-ös autópálya fővárosból kivezető szakaszán pénteken este, a balesetben ketten könnyebben megsérültek.A baleset az autópiacnál lévő felüljárón történt, este 9 óra körül.
Egyre nagyobb területet érint a jegesedés a fővárosban. A megváltozott útviszonyoknak megfelelő közlekedés fokozott figyelmet igényel a járművezetőktől!
Budapest több kerületéből is jeges utakról érkeztek bejelentések 2016. december 23-án az esti és éjjeli órákban. Jelenleg elsősorban a II., IX., a XI., a XIV., a XVIII., a XIX., a XX. és a XXIII. kerületekben kell számítani fagyos, csúszós útburkolatra.
Kérjük az utakon közlekedő járművezetőket, hogy vezessenek fokozott óvatossággal és körültekintéssel, járműveik sebességét az út- és látási viszonyoknak megfelelően válasszák meg!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 15:21, szombat | Helyi
Tájékoztatás a közterületi öntözéssel kapcsolatban
Az elmúlt napokban a közösségi médiában több hozzászólás és kérdés is érkezett azzal kapcsolatban, hogy a jelenlegi vízkorlátozás idején miért működik egyes helyeken a közterületi öntözés, illetve a város szökőkútjai.
2026. Augusztus 01. 00:03, szombat | Helyi
Energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kiskunfélegyházán
A rendkívüli hőség és az országos villamosenergia-ellátási helyzet miatt energiatakarékossági intézkedéseket rendelt el Kiskunfélegyházán Csányi József polgármester.
