Hírek
2020. Szeptember 23. 09:12, szerda | Helyi sport
Joggingos sikerek a hétvégén – Országos bajnok teniszcsapat és éremeső aquatlonban
A Nemzeti Edzés Központ adott helyet a szeptember 19-én a Magyar Tenisz Szövetség által rendezett Play and Stay Csapat Bajnokság Döntőjének.
A csapatbajnokságon 32 fiú és 12 lány csapat vett részt az egy héttel korábbi selejtezőn, ahonnan már csak az ország legjobb 8 fiú és 4 legjobb lány csapata jutott tovább a szombati döntőre.
Egy csapatnak minimum három különböző korú játékost kellett nevezni: egy piros pályás (8 éves), egy narancs pályás (10 éves) és egy zöld pályás (11 éves).
Kiskunfélegyházát a Jogging Plus Sportegyesület tenisz szakosztályának fiatal tehetségei képviselték, akik végig magabiztos versenyzéssel végeztek a dobogó legfelső fokán, legyőzve számos nagy utánpótlás bázissal rendelkező tenisz klubot.
A győztes csapat tagjai:
Piros pálya: Rekedt-Nagy Zoltán, Horváth Dániel
Narancs Pálya: Farkas Máté, Kecskeméti Balázs
Zöld Pálya: Horváth Döme, Majsitz Leon
Edző: Rekedt-Nagy Zoltán
Ugyanezen a szombati napon került megrendezésre a SPORT XXI szakaszos AQUATLON VERSENY Dél – Keleti Régiódöntő Szegeden, ahol a kiskunfélegyházi JOGGING PLUS Sportegyesület mind a 19 versenyzője kiváló eredménnyel szerepelt.
6 esetben első, 3 esetben második, 7 esetben pedig harmadik helyen szólítottak Joggingos versenyzőt a „dobogóra”, illetve 7 oklevelet is nyert az egyesület.
Felkészítő edzők: Dinnyés-Kis Zsuzsanna, Gergely Péter, Németh László, Szentesi Szabolcs, Vidovics Zoltán
Eredmények részletesen korcsoportonként és nemenként:
Egyéni eredmények:
Újonc 1 (2012) (100 m úszás – 1000 m futás)
Ficsór Rebeka 1. helyezett
Endre Zille 2. helyezett
Kiss Natália 3. helyezett
Szűcs Botond 2. helyezett
Szórád Kenéz 4. helyezett
Borbás Tamás 6. helyezett
Újonc 1 (2011) (100 m úszás – 1000 m futás)
Dékány Bence 3. helyezett
Bánszki Ádám 4. helyezett
Újonc 2 (2010) (200 m úszás – 1500 m futás)
Takács Luca 1. helyezett
Bárány-Almási Bianka 3. helyezett
Pataki Benedek 1. helyezett
Borbás Marcell 3. helyezett
Újonc 2 (2009) (200 m úszás – 1500 m futás)
Szórád Hanna 4. helyezett
Kovács Mátyás 3. helyezett
Vincze Bálint 5. helyezett
Rádi Zénó 6. helyezett
Zsigó Attila 8. helyezett
Gyermek (2008) (300 m úszás – 2000 m futás)
Endre Barna 4. helyezett
Gyermek (2007) (300 m úszás – 2000 m futás)
Rádi Gellért 3. helyezett
Csapat eredmények:
Újonc 1 leány 1. hely
Ficsór Rebeka, Endre Zille, Kiss Natália
Újonc 1 fiú 1. hely
Szűcs Botond, Dékány Bence, Szórád Kenéz
Újonc 2 leány 1. hely
Takács Luca, Szórád Hanna, Bárány-Almási Bianka
Újonc 2 fiú - A 2. hely
Kovács Mátyás, Pataki Benedek, Vincze Bálint
Újonc 2 fiú – B 3. hely
Rádi Zénó, Borbás Marcell, Zsigó Attila
A szülőknek köszönjük a sok támogatást és gratulálunk a versenyzőknek!
Ezek érdekelhetnek még
2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport
Tavaszi versenyek a Koppányoknál
2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.
2024. Március 25. 08:49, hétfő | Helyi sport
Szép eredmények születtek a birkózásban a hétvégén
A hétvégén lezajlottak az U17-es korosztályban a válogató versenyek, ahol szép eredményeket értek el a félegyházi birkózók.
2024. Március 17. 16:32, vasárnap | Helyi sport
Aranyérmet nyert Czakó Zoltán Törökországban
A Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője, Czakó Zoltán Törökországban, Kemer városában lépett szőnyegre egy versenyen, ahol az U17-es korosztály 110 kg-os súlycsoportban 5 győzelemmel aranyérmet szerzett.
2024. Március 01. 13:50, péntek | Helyi sport
Szárnyal a Koppányok Tűzmadara
„Magyarnak lenni, büszke gyönyörűség”