2024. május 3, péntek - Tímea

2015. Március 15. 08:15, vasárnap | Helyi
Forrás: Adrienn

Jótékonysági Hangverseny a Batthyány Iskolában

Március 14-én 17 órai kezdettel Jótékonysági Hangversenyt rendeztek a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola Művésztanárai, melyen díjtalanul részt vehettek az érdeklődők.

A lelkes közönség tapsviharral jutalmazta az előadókat, akik a következő műveket adták elő:

H. Purcell: Trumpet tune and Air: Kiss-Fekete Vilmos, Magony Dezső, Süveges Róbert (trombita), Tóth László (bariton), Benkő Gabriella, Retkes Krisztina, Földi János, Palatinus Ferenc (kürt), Farkas Bence, Dr. Koncz Péter, Szegő Tamás (harsona), Lantos Gergő, Magyari András (tuba)
T. Susato: 6 Dances I.III.: Kiss-Fekete Vilmos, Magony Dezső, Süveges Róbert (trombita), Tóth László (bariton), Benkő Gabriella, Retkes Krisztina (kürt), Farkas Bence, Dr. Koncz Péter, Szegő Tamás (harsona), Lantos Gergő, Magyari András (tuba)
J.S. Bach: Arioso: Gyalus Erika és Lakó Sándor Kamarazenekar vonósnégyese
A. Vivaldi: G-moll Concerto: Kulcsik Noémi (fuvola), Szamosközi Beáta (oboa), Benkő Gabriella (kürt, Nemes Andrea (zongora)
S. Rachmaninoff: Vocalise: Nemes Andrea (zongora)
H. Hübler: Koncert négy kürtre és zongorára: Benkő Gabriella, Retkes Krisztina, Földi János, Palatinus Ferenc (kürt), Sejben Ilona (zongora)
L. Van Beethoven: Szerenád: Hegyesi Judit (hegedű), Kulcsik Noémi (fuvola), Szeriné Bíró Ágnes (brácsa)
F. Mendelssohn-Bartholdy: Concert piece No.2.: Benedek-Tein Edina, Trombitás Emese (klarinét), Pusker Imre (zongora)
T. Susato: 6 Dances IV. VI.: Kis-Fekete Vilmos, Magony Dezső, Süveges Róbert (trombita), Tóth László (bariton) Benkő Gabriella, Retkes Krisztina (kürt), Farkas Bence, Dr. Koncz Péter, Szegő Tamás (harsona), Lantos Gergő, Magyari András (tuba)