2024. április 28, vasárnap - Valéria

2013. November 21. 11:58, csütörtök | Helyi
Forrás: BMRFK

Kamionokból akartak lopni

Őrizetbe került az a négy férfi, akik kamionokat akartak feltörni az M5-ös autópálya parkolóiban.

A Kecskeméti Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást rendelt el lopás bűntett elkövetésének gyanúja miatt egy román állampolgár feljelentése alapján ismeretlen tettesek ellen, akik 2013. november 20-án 1 óra 30 perckor az M5-ös autópálya Szeged felé haladó oldalán, a jobb pályatest 67.000 méterénél található pihenőhelyen megpróbáltak bejutni egy tehergépjármű utasfülkéjébe úgy, hogy a zárat próbálták meg kifeszíteni, de ebben a fülkében alvó, és a zajra felébredő bejelentő megzavarta őket.

A bevezetett rendőri intézkedés során elfogtak a nyomozók egy 24 éves, két 33 éves, és egy 19 éves román állampolgárt. A férfiak megalapozottan gyanúsíthatók azzal, hogy 2013. november 20-án éjfél és 1 óra 30 perc közötti időben az M5-ös autópálya 90.000 méterénél található pihenőhelyen négy, a 67.000 méterénél található pihenőhelyen két kamion utasfülkéjébe próbáltak meg bejutni, de minden esetben a fülkékben alvó gépkocsivezetők megzavarták őket. A külföldieket gyanúsítottkénti kihallgatásuk után őrizetbe vették a rendőrök.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok