Hírek
2019. Január 30. 19:58, szerda |
Helyi
Forrás: hiros.hu
Karambol történt az 451-es főúton

Egy személy sérült meg, amikor két személyautó ütközött össze Kiskunfélegyháza elkerülő szakaszán, a 451-es főúton.
Csongrád felé haladt az Opel, amikor a neki jobbról érkező Ford nem adott neki elsőbbséget és összeütköztek írja a hiros.hu.
Az ütközéstől a Ford megpördült, míg az Opel az útszéli árokba csapódott. A karambolban a Fordban egyedül ülő sofőr sérült meg, őt a mentők kórházba szállították, az Opelben ketten utaztak, nekik nem esett bajuk. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az utat teljesen lezárták.
Fotó: hiros.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 11:20, csütörtök | Helyi
Új tantermekkel bővült a Mezgé tangazdasága
A Félegyházi MEZGÉ „Gyakorlati oktatás fejlesztésére” benyújtott sikeres pályázatából kettő, szakmai oktatást segítő tanterem kialakítására és egy irodakonténer beszerzésére került sor az iskola Tangazdaságában.
2025. Április 17. 10:22, csütörtök | Helyi
Tovább folytatódik a Kőrösi utca felújítása
A Polgármesteri Hivatal értesíti a Tisztelt Lakosságot, hogy a Kőrösi utca kivitelezési munkálatai április 22-től folytatódnak.
2025. Április 17. 09:10, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2025. Április 15. 15:47, kedd | Helyi
18 éve álmodták meg a bővítést, most megvalósult
A KSZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium régóta dédelgetett álma vált valóra 2025-re.