2024. május 9, csütörtök - Gergely

2016. Augusztus 12. 08:03, péntek | Helyi
Forrás: police.hu

Kerékpárt lopott a tárolóból Félegyházán

A kiskunfélegyházi rendőrök néhány órán belül elfogták és őrizetbe vették a lopás vétség elkövetésével megalapozottan gyanúsítható helyi férfit.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást indított lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 25 éves helyi férfival szemben. Bejelentés érkezett a rendőrségre 2016. augusztus 10-én a reggeli órákban arról, hogy ismeretlen elkövető hat nappal korábban Kiskunfélegyháza központjában egy kerékpártárolóból eltulajdonított egy lezárt kétkerekűt. A rendőrök a bejelentést követően széleskörű adatgyűjtést végeztek, melynek eredményeként a látókörükbe került egy 25 éves helyi lakos. A férfit a nyomozók Kiskunfélegyházán még aznap délután elfogták és – őrizetbe vétele mellett – gyanúsítottként hallgatták ki, majd kezdeményezték előzetes letartóztatását.

Fotó: illusztráció

2024. Május 08. 10:25, szerda | Helyi

Oldott hangulatban, lelkesen

A Batthyany Lajos Általános Iskolában április végén rendezték meg a nyolcadik iskola-előkészítő foglalkozást a nagycsoportos óvodások számára.

2024. Május 08. 10:22, szerda | Helyi

Nemzetközi gitárfesztivál

Lengyel Réka a Bécsi Nemzetközi Gitárfesztiválon szerepelt.

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.