2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2014. Július 16. 15:30, szerda | Helyi sport
Forrás: - Busa Imre -

Két játékost igazolt a KHTK, egy új arc még érkezhet

A megyeegyes együttes szoros kapcsolatban lesz az immár megyekettes tartalékcsapattal.

Alakul a Kiskunfélegyházi HTK megyeegyben induló csapatának kerete. A címvédőtől Koncz Miklós mellett előreláthatólag Nagy Viktor igazol el, ő az NB II-es Ceglédhez távozik. Két érkező mar van az ő pótlásukra: Tóth István a Hetényegyházától, Csurka Ádám pedig a Nagykőrös csapatától szerződik a KHTK-hoz. Rajtuk kívül meg egy igazolást terveznek.

A csapat hétfőn kezdte meg a felkészülést az új szezonra. Heti öt edzéssel, köztük egy erőnléti bokszedzéssel igyekeznek formába lendíteni a játékosokat. Edzőmeccseik, július 26.: KHTK-Mórahalom, augusztus 2.: Cegléd-KHTK, augusztus 9.: KHTK-Csongrád. A megyeegyes együttes szoros kapcsolatban lesz az immár megyekettes tartalékcsapattal, több közös edzés is tervbe van véve, az edzők így akarnak minél nagyobb versenyhelyzetet teremteni az egyesületen belül.

2024. Május 03. 16:54, péntek | Helyi sport

Koppányok áprilisa a hagyomány, a kultúra és a sport körül

2024 április 21-én rendezte soron következő versenyét a gúnyhatáron túli Horgoson a Magyarkanizsai Íjász Kör.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén