2024. május 4, szombat - Mónika

2013. November 13. 14:07, szerda | Helyi
Forrás: BMRFK

Körzeti megbízottak tettek rendet

Befejeződött a nyomozás, vádemelést javasol a rendőrség.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya eljárást indított garázdaság vétség és könnyű testi sértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt G. Tibor 42 éves és G. Róbert 21 éves kiskunfélegyházi lakosok ellen.

Két körzeti megbízott és egy járőrpár 2013. június 22-én 21 óra 40 perckor Kiskunfélegyháza egyik vendéglátóhelyére mentek, mivel verekedésről érkezett bejelentés a rendőrkapitányságra. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsítottak előzetes szóváltást követően bántalmaztak egy férfit, a verekedés során több pohár is eltört. Cselekményük a jelenlévőkben megbotránkozást és riadalmat keltettek. A gyanúsítottak a bűncselekmény elkövetését elismerték.

A kiskunfélegyházi rendőrök a nyomozást befejezték, a keletkezett iratokat 2013. november 13-án vádemelési javaslattal küldik meg a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek.

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál