2024. április 28, vasárnap - Valéria

2018. Július 06. 14:35, péntek | Helyi
Forrás: Adrienn

Középpontban az idény zöldségek

A Tupperware Főzőklub július 4-én (szerdán) tartotta soron következő foglalkozását.

A vidám hangulatú rendezvényen tiszteletét tette ezúttal Tóthné Hodos Katalin a Tupperware termékcsalád Bács-Kiskun megyei képviseletének vezetője is.

Mint minden alkalommal ezúttal is csupa egészséges finomság került a tányérokra kóstolóként. Ezúttal a szezonális zöldségek kerültek előtérbe, melyek elkészítéséhez a Tupperware termékcsalád gazdag edény és eszköz-kínálatából válogattak a háziasszonyok.

Az alábbi ételek készültek el a délután folyamán:

• Rakott zöldbab Ultra-Pro edényben készítve
  • Baconba tekert zöldbab sajttal-tejföllel nyakon öntve
  • Kukorica krémleves chilivel és kókusztejjel (Tuppeware msz fittséf főzőedényben készítve)
  • Nyári cukkinis lepény Tupperware piteformában készítve

Az ételek kóstolása és a recept csere mellett a háziasszonyok Drozdikné Jutka főzőklub vezető jóvoltából megismerkedhettek a Tupperware termékcsalád legújabb tagjaival, illetve tájékozódhattak az aktuális akciókról is.

A főzőklub következő foglalkozása augusztus 1-jén (szerdán) a már megszokott helyszínen, a Móra Ferenc Művelődési Központ emeleti klubszobájában lesz.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak!