Hírek
2018. Június 02. 20:31, szombat |
Helyi
Forrás: Adrienn
Külföldön is bizonyítanának
Arany-, ezüst és bronzérmet is hoztak legutóbbi versenyükről, a Füzesgyarmaton megrendezett Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa versenysorozatáról.
Kimagasló eredményeiknek köszönhetően szeptemberben indulhatnak a világbajnokságon is, melyet Egerben rendeznek meg.
Krisztinné Tóth Mariann és férje Krisztin Csaba mindezt önerőből, sportegyesületek, szponzorok támogatása nélkül érték el. Az edzést és versenyeken való indulást is saját maguk finanszírozzák. Méltán büszkék elért eredményeikre, mert hosszú évek küzdelmei állnak mögötte. Épp ezért szeretnék a befektetett energiát és tehetségüket külföldi versenyeken is kamatoztatni.
A külföldi versenymeghívásoknak azonban önerőből végképp nem tudnak eleget tenni, támogatókra lenne szüksége a két sportolónak. Annyi bizonyos, hogy a két félegyházi erőemelőn nem múlik az, hogy városunk neve a határon túl is közismert legyen a testépítők és erőemelők körében.
(Fotó: Facebook)
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 12. 11:49, péntek | Helyi
Augusztusban érvényüket vesztik a régi, könyv formátumú személyazonosító igazolványok
2026. Június 12. 11:42, péntek | Helyi
Vasárnap országos vásár Kiskunfélegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2026. június 14. (vasárnap).
2026. Június 11. 14:12, csütörtök | Helyi
Elektromos rollerek használatának korlátozását kezdeményezi a városvezetés
A tegnapi napon súlyos elektromos rolleres baleset történt a Kossuth Lajos utcán. A sérültnek ezúton is mielőbbi és teljes felépülést kívánok.
2026. Június 11. 14:05, csütörtök | Helyi
Anyakönvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják




