2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2017. November 15. 09:52, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Lakossági fórumot tart Szamosi Endre

A 4. számú körzet önkormányzati képviselője, Szamosi Endre tart lakossági fórumot november 24-én, pénteken 17 órától a Batthyány Lajos Általános Iskolában.

Meghívott vendégek:

• Csányi József polgármester
  • Dr. Faragó Zsolt jegyző
  • Balla László alpolgármester
  • Juhász László a városüzemeltetési osztály vezetője
  • Sipos Róbert, a polgármesteri hivatal városüzemeltetési osztályának munkatársa.

Téma: a körzetben történt fejlesztések, a következő évi tervek.

4. számú Választókerülethez tartozó közterületek:

Árpád u., Batthyány u., Berzsenyi u., Bethlen u., Damjanich u., Daru u., Dr. Holló Lajos u. 1-től 42-ig, Eötvös u., Holló Béla u., Kazinczy u., Kisfaludy u., Korona u., Kossuth Lajos u. 1-től 23-ig páratlan, Kölcsey u., Könyök u., Lónyai u., Martinovics u., Mónus Illés u., Pálffy u., Széchenyi u., Szent István tér, Táncsics Mihály u., Teleki u., Tompa u., Wesselényi u., Zrínyi u.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi