2024. április 23, kedd - Béla

2013. Április 18. 12:08, csütörtök | Helyi
Forrás: - Gulyás -

Legyen virágosabb városunk!

„Legyen virágosabb városunk” címmel hirdeti meg immár harmadik alkalommal Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a Virágos Kiskunfélegyházáért mozgalom versenyét. A jelentkezés határideje: 2013. április 30. Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatala 2013-ben újra meghirdeti a Virágos Kiskunfélegyházáért mozgalom versenyét. Mottónk: „Legyen virágosabb városunk!” Várjuk minden kiskunfélegyházi jelentkezését, aki:- előkertjét, – erkélyét, – vállalkozása előkertjét, – általa gondozott közterületet a versenyre nevezni akarja. Minden kiskunfélegyházi ingatlannal rendelkező személy nevezhet. A zsűri végignézi az összes nevezett látnivalót, és kiválasztja a 10 legszebbet. Az erről szóló oklevél, ünnepélyes keretek között kerül átadásra a városháza dísztermében. A nyerteseket külön értesítjük.
Jelentkezési lapok a városháza aulájában, a városi könyvtárban és a művelődési központban szerezhetők be.
A jelentkezés határideje: 2013. április 30.
Várjuk minden kertbarát jelentkezését!

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Pénzügyi Osztály Városüzemeltetési Csoport

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Április 22. 14:08, hétfő | Helyi

Családi délelőttöt tartottak a könyvtárban

A Föld napja alkalmából családi délelőttre invitálták az érdeklődőket a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.

2024. Április 22. 13:49, hétfő | Helyi

Batthyánys harcművészek

Muay Thai házibajnokságot rendeztek Kiskunfélegyházán.