Hírek
2013. Augusztus 07. 15:19, szerda |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny
Lelkigyakorlatos tábor kezdődött a Hittanyán
Idén augusztus 4-11. között rendezik meg a Bugaci Ifjúsági Lelkigyakorlatos Tábort a Bugac puszta melletti Hittanyán
Idén augusztus 4-11. között rendezik meg a Bugaci Ifjúsági Lelkigyakorlatos Tábort a Bugac puszta melletti Hittanyán. Téma: „Hiszem, ha látom! – Látom, ha hiszem”. A tábor az egyházmegye legfontosabb, védett idővel rendelkező ifjúsági programjai közé tartozik. A tábor vendége lesz többek között dr. Bábel Balázs, Kalocsa-Kecskemét Főegyházmegye érseke, Lendvai Zoltán, a „gördeszkás pap” is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 15:21, szombat | Helyi
Tájékoztatás a közterületi öntözéssel kapcsolatban
Az elmúlt napokban a közösségi médiában több hozzászólás és kérdés is érkezett azzal kapcsolatban, hogy a jelenlegi vízkorlátozás idején miért működik egyes helyeken a közterületi öntözés, illetve a város szökőkútjai.
2026. Augusztus 01. 00:03, szombat | Helyi
Energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kiskunfélegyházán
A rendkívüli hőség és az országos villamosenergia-ellátási helyzet miatt energiatakarékossági intézkedéseket rendelt el Kiskunfélegyházán Csányi József polgármester.
