Hírek
2019. Július 24. 19:07, szerda |
Helyi
Forrás: BAON.HU
Lövöldözés Kecskeméten: puskával akart végezni szerelmével a vadász
Villogó rendőrautók és helyszínelők lepték el a kecskeméti Alföld Áruházat és környékét szerda délután. Lövés dördült el az egyik üzletben.
A BAON.HU kollégájának sikerült beszélnie egy szemtanúval!
Információink szerint a férfi ki akarta végezni a nőt. Mint egy szemtanú a baon.hu-nak elmondta, a férfi 22 éven át az élettársa volt a boltban dolgozó nőnek, azonban a nő három héttel ezelőtt szakított vele. Úgy tudjuk, hogy a férfi már a kapcsolatuk során is többször agresszív volt, akadt olyan is, hogy testileg bántalmazta. Állítólag a férfi az elmúlt három hétben többször is életveszélyesen megfenyegette a nőt, vélhetően nem tudta feldolgozni, hogy a nő szakított vele. Helyszíni információink szerint a nő testőrt is fogadott emiatt maga mellé.
Mint megtudtuk, a férfi egyébként vadász, a sörétes puskájával ment be az üzletbe, azzal a szándékkal, hogy végez a nővel. Úgy tudjuk, hogy a nő gázsprével a férfi felé fújt, erre a férfi lövést adott le, de az mellément. Ezután a nő testőre leteperte a férfit, majd az áruház biztonsági őreivel visszatartották a rendőrök kiérkezéséig.
A BAON hasábjain korábban az alábbi hír jelent meg:
Rendőrök lepték el és zárták le az Alföld Áruház előtti Deák Ferenc teret, valamint a mögötte található parkolót szerda délután. Olvasóink elmondása szerint az áruház egyik boltjában lövés dördült el, a rendőrök valakit elfogtak és bilincsben vitték el.
A rendőrség tájékoztatása szerint a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába július 24-én 16 óra 7 perckor bejelentés érkezett, miszerint lövés dördült el egy kecskeméti áruházban.
Az egyenruhások azonnal a helyszínre vonultak, ahol elfogták a feltételezett elkövetőt. Vele szemben a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett kísérlete miatt indított büntetőeljárást. A férfi elszámoltatása folyamatban van.
(Kép és cikk forrása: BAON.HU)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
2026. Március 14. 18:40, szombat | Helyi
Magyarok Vására Kiskunhalason
2026. március 15-én nagykorúvá válik a kiskunhalasi Magyarok Vására.
2026. Március 09. 20:22, hétfő | Helyi
Kapcsoljon, hogy hazaérjen!
Március 9–15. között országszerte fokozott ellenőrzés az utakon.
