Hírek
2014. Szeptember 25. 16:54, csütörtök |
Helyi
Forrás: - Adrienn -
Ma délután a diákságé volt a főtér
Ma (szeptember 25-én) reggel 7:30 órakor a városháza dísztermében Kapus Krisztián polgármester jelképesen átadta a város kulcsát Bálint Lívia diákpolgármesternek, mellyel kezdetét vette a 16. Városi Diáknap.
Ma (szeptember 25-én) reggel 7:30 órakor a városháza dísztermében Kapus Krisztián polgármester jelképesen átadta a város kulcsát Bálint Lívia diákpolgármesternek, mellyel kezdetét vette a 16. Városi Diáknap. A délután folyamán először az also tagozatosok mérték össze tudásukat aszfaltrajz-készítésben és játékos vetélkedőkön, majd őket követték a felső tagozatosok. 15 órától nyertek teret városunk középiskolásai. A színes és érdekes ügyességi vetélkedőn hol az egyik, hol a másik iskola tanulói kerekedtek felül. Mindenkinek volt része sikerélményben és a legfontosabb, hogy remek hangulatban telt a délután nemcsak a résztvevőknek, de az érdeklődőknek is.
A rendezvény ideje alatt a sátrakban a Natura Hungarica Alapítvány szervezésében sok érdekességet lehetett megtekinteni és kipróbálni, pl.: lelkiállapot-felmérés, keménytarhonya-főzés, kenyér-tenyér jósda, gardrób-tuning, az én cyber-storym, a kiskunfélegyházi sportegyesületek sportági bemutatója. Ezenkívül lehetőség nyílt lovaskocsis városnézésre is.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 17:13, csütörtök | Helyi
A következő 24-72 órában elkerülhetetlenné válik a Paksi Atomerőmű teljes leállítása
2026. Július 30. 12:53, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Július 28. 14:20, kedd | Helyi
Egyetlen pillanat is elég lehet a bajhoz… Kedvenceink biztonsága rajtunk múlik!
Egy Bács-Kiskun vármegyei kutyatartó múlt szombaton boltba indult, ezért az autójával kiállt az udvarból, majd elhajtott.












