2024. június 2, vasárnap - Anita, Kármen

2017. Április 28. 21:55, péntek | Helyi
Forrás: http://portal.kiskunfelegyhaza.hu

Majális a Parkerdőben

Szép, tiszta környezet, kullancsmentesített erdő várja május elsején a félegyházi majálisozókat.

A terület karbantartása már két évvel ezelőtt elkezdődött az aljnövényzet takarításával. A vegyszeres növényvédelemmel a káros rovarokat irtották, köztük a kullancsokat is. A program, mint mindig, ezúttal is zenés ébresztővel kezdődik 8 órától a Kossuth Lajos utcán, a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar közreműködésével.

Ingyenes buszjárat indul a Petőfi lakótelepről a Parkerdőbe 10, 12, 13 és 15 órakor, amely útba ejti a Szent János teret is. Visszafelé az NT Kft-től indul 1330-kor, 1530-kor és 18 órakor.

2024. Június 01. 16:08, szombat | Helyi

Ünnepi műsorral köszöntötték a járás pedagógusait

Május 31-én (pénteken), a Móra Ferenc Művelődési Központban rendezték meg az idei pedagógusnapi ünnepséget,

2024. Június 01. 07:40, szombat | Helyi

Kiabált a háza előtt rollerező gyerekekkel, majd megtámadta az apjukat

A férfinak nem tetszett, hogy a gyerekek a háza előtt játszanak, ezért indulatosan rájuk szólt, majd mikor az apjuk számonkérte ezért, fémrúddal esett neki.

2024. Május 31. 16:51, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 31. 07:42, péntek | Helyi

Énekel még Kodály Zoltán Magyarországa

Éneklő Ifjúság Minősítő Hangversenyt rendeztek a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskolában május 23-án.