2024. április 25, csütörtök - Márk

2021. Április 29. 13:25, csütörtök | Helyi
Forrás: Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft.

Májusban megrendezésre kerül a félegyházi vásár

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy az ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁR KISKUNFÉLEGYHÁZÁN 2021. MÁJUS 09-ÉN, VASÁRNAP MEGRENDEZÉSRE KERÜL.

A vásár ideje alatt mind az eladóknak, mind a vásárlóknak az orrot és a szájat eltakaró maszkot kell viselniük, továbbá a vásár területén tartózkodóknak egymástól 1,5 méter távolságot kell tartaniuk.

Felhívják a figyelmet a kihelyezett vírusölő kézfertőtlenítők használatára, és a járványügyi szabályok betartására!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot