2024. április 28, vasárnap - Valéria

2014. Március 10. 13:58, hétfő | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Megérkeztek a nézőtér székei

Befejeződött a Petőfi Mozi nézőterének betonozása, a festők már az utolsó simításokat végzik. A klíma is rövidesen készen lesz. A héten „szőnyegezik” a nézőteret, majd kerülnek helyükre a székek.

Az épület külső-és belső felújítására 7,3 milliót költ a város. A kor követelményeinek megfelelő kép és hang-technikáról a létesítmény üzemeltetetője, a Pannon 2001 Mozgókép Kft. gondoskodik. Rövidesen a helyükre kerülnek a front és effekt hangfalak, a vetítő vászon és beszerelik a 3D- s rendszert is. A rekonstrukciónak köszönhetően március 21-e után csúcsminőségű kép és hangtechnika várja a filmek szerelmeseit a megújult Petőfi Moziban. A filmszínház ünnepélyes átadása március 21-én lesz. Ugyancsak ezen a napon kezdődik az I. Félegyházi Fimfesztivál, melynek keretében az elmúlt öt-hat hónap sikerfilmjeit vetítik 2D és 3D-ben.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból