Városlista
2026. június 15, hétfő - Jolán

Hírek

2013. December 04. 19:05, szerda | Helyi
Forrás: BMRFK

Megfagyott volna

Megfagyott volna

A kiskunfélegyházi rendőrök segítettek a kihűléssel fenyegetett asszony megkeresésében.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságra 2013. december 3-án 8 órakor érkezett állampolgári bejelentés arról, hogy egy helyi lakos nő ismeretlen helyre távozott otthonából.

A rendőrök felvették a kapcsolatot az eltűnt asszony hozzátartozóival és velük közösen, azonnal megkezdték a keresést. Az adatgyűjtés eredményeképpen kiderült, hogy a szomszédok az előző napon este, a lépcsőházban látták utoljára a nőt. A hideg időre való tekintettel tartottak attól, hogy a kihűlés veszélye fenyegeti.

Rövid időn belül a keresésben részt vevő rendőr és az egyik hozzátartozó az eltűnt hölgyet a lakóháza közelében lévő fűtetlen garázsban, mozdulatlanul, egy matracon fekve találták meg. Azonnal értesítették a mentőszolgálatot, majd kiérkezésükig - a mentők útmutatása alapján - elsősegélyt nyújtottak a kihűlés szélén álló asszonynak. A hölgyet további orvosi ellátásra kórházba szállították.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 12. 11:42, péntek | Helyi

Vasárnap országos vásár Kiskunfélegyházán

Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2026. június 14. (vasárnap).

2026. Június 11. 14:12, csütörtök | Helyi

Elektromos rollerek használatának korlátozását kezdeményezi a városvezetés

A tegnapi napon súlyos elektromos rolleres baleset történt a Kossuth Lajos utcán. A sérültnek ezúton is mielőbbi és teljes felépülést kívánok.

2026. Június 11. 14:05, csütörtök | Helyi

Anyakönvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják