Hírek
2020. Július 23. 11:27, csütörtök |
Helyi
Forrás: Csányi József
Mégis lesz légi szúnyogirtás Félegyházán
Újra engedélyezték, így július 31-én pénteken légi szúnyogirtás lesz Félegyházán.
Az országosan kialakult szúnyoghelyzetre tekintettel az Országos Tisztifőorvos ideiglenesen engedélyezte a légi szúnyogirtást, így azt 2020. július 31-én, pénteken napnyugta előtt elvégzik a szakemberek.
Rossz idő esetén a pótnapok: augusztus 1. és 2.
Javaslom, hogy a permetezés alatt tartózkodjanak zárt helyen, a nyílászárókat csukják be, a szabadban tárolt gyermekjátékokat, kerti bútorokat, élelmiszereket, evőeszközöket a kezelés napján gyűjtsék össze vagy takarják le.
Csányi József
polgármester
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 15:21, szombat | Helyi
Tájékoztatás a közterületi öntözéssel kapcsolatban
Az elmúlt napokban a közösségi médiában több hozzászólás és kérdés is érkezett azzal kapcsolatban, hogy a jelenlegi vízkorlátozás idején miért működik egyes helyeken a közterületi öntözés, illetve a város szökőkútjai.
2026. Augusztus 01. 00:03, szombat | Helyi
Energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kiskunfélegyházán
A rendkívüli hőség és az országos villamosenergia-ellátási helyzet miatt energiatakarékossági intézkedéseket rendelt el Kiskunfélegyházán Csányi József polgármester.
