2024. szeptember 8, vasárnap - Mária

2024. Július 13. 07:57, szombat | Helyi
Forrás: Cs.Adrienn

Megnyitotta kapuit a Sörfesztháza

Immáron kilencedik alkalommal rendezik meg Kiskunfélegyházán a nagysikerű sörfesztivált a főutca vasútállomás felőli részén, a Rocktár előtt.

A jeles eseményt idén is színesíti a Tekergő Fesztivál, valamint Görög Ferenc ötletén alapuló jótékonysági mini Palacsintafesztivál.

A rendezvény területére INGYENES a belépés! Az ízletes és hűsítő szomjoltók mellett számos finomság kelleti magát a felállított standoknál, ahol a sörfőzés mesterségének kulisszatitkait is elleshetik az érdeklődők.

A pénteki napon Ficsór Kornél többszörös BMX freestyle magyar bajnok már tartott egy rövid bemutatót a megjelent közönségnek, ma pedig hasonlóan látványos produkciókat láthatunk tőle.

Sötétedés után a Széljáró Balladás, illetve Lukács Vilmos gitárestje teremtette meg az alaphangulatot a remek estéhez. A rendezők ezúttal is gondoltak a család apróbb tagjaira, számukra a Lurkókert biztosítja a tökéletes kikapcsolódási lehetőséget ugrálóvárral, arcfestéssel, kézműves foglalkozásokkal, népi játékokkal.

Ez azonban még nem minden! A Tekerőfesztiválon számos érdekes bringát ki lehet próbálni gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Így például a sörnyitó bringát, a magnós biciklit, de sok vidám percet lehet szerezni a labdakilövő kerékpárral is, hogy csak egy párat említsünk a sok-sok ötletes épített kétkerekűek közül.
Minden kedves érdeklődőt szeretettel várnak a rendezvény második napján is!

Július 13. (szombat)

• 15:00 Különleges kerékpárok felvonulása a Kossuth utcán