2024. október 18, péntek - Lukács

2024. Június 04. 10:26, kedd | Helyi
Forrás: Szerk.

Miniszteri elismerésben részesült Kis Miklós

2024. június 2-án, Pedagógusnap alkalmából dr. Nagy István agrárminiszter Miniszteri Elismerő Oklevelet adományozott Kis Miklós szakoktató részére.

Élelmiszeripari szakoktatóként végzett közel két évtizedes, lelkiismeretes és eredményes munkájáért, versenyfelkészítő tevékenységéért Miniszteri Elismerő Oklevelet nyújtott át dr. Nagy István agrárminiszter Kis Miklósnak, a Déli Agrárszakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium szakmai oktatójának, felnőttképzési vezetőjének.

2024. Október 16. 12:15, szerda | Helyi

Központban az élelmiszer-pazarlás

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Egészségnap keretében emlékezett meg az Élelmezési Világnapról október 16-án.

2024. Október 14. 16:12, hétfő | Helyi

Választókerületi polgármesteri találkozót tartottak Csólyospáloson

Csütörtökön délelőtt Csólyospálos adott otthont Bács-Kiskun vármegye 4. számú választókerület polgármesteri találkozójának.

2024. Október 14. 16:00, hétfő | Helyi

Üzbegisztánról nyílt kiállítása Ujvári Sándor fotóművésznek

Szombaton délután a Lakitelek Népfőiskolán nyílt tárlat Ujvári Sándor fotós Üzbegisztánban készült életképeiből.

2024. Október 13. 11:42, vasárnap | Helyi

Pályaorientációs napot tartott a Mezgé

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium pályaorientációs napot tartott október 11-én.