2024. május 17, péntek - Paszkál

2013. Május 17. 11:48, péntek | Helyi önkormányzati
Forrás: Félegyházi Közlöny

Miniszteri kitüntetést kapott alpolgármesterünk

A honvédelem ügyének támogatása, valamint a huzamos időn át végzett kiemelkedő munkája elismeréseként „II. osztályú Honvédelemért Kitüntető Címmel” tüntették ki Balla Lászlót, Kiskunfélegyháza Város alpolgármesterét a Honvédelem Napja alkalmából. Az elismerést május 16-án adta át számára Varga Tamás, a Parlament honvédelmi államtitkára Budapesten, a Stefánia palotában. A kitüntetéssel a Kiskunfélegyházi a Petőfi Sándor Petőfi Bajtársi Egyesület munkájának támogatását, segítését honorálta a szaktárca.

2024. Május 16. 16:13, csütörtök | Belföld

Kecskeméten folytatta vidéki kampánykörútját Orbán Viktor

2024. Május 16. 16:12, csütörtök | Belföld

Változékonnyá válik az időjárás a pünkösdi hosszú hétvégén

2024. Május 16. 16:11, csütörtök | Belföld

Fiktív motorkerékpár-eladások hátterét göngyölítette fel a NAV

2024. Május 16. 16:08, csütörtök | Helyi

Figyelem!!! Több helyen útlezárás várható!

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata futóversenyt rendez 2023. május 27-én délelőtt a tavalyi évhez hasonlóan.