Városlista
2025. május 18, vasárnap - Erik, Alexandra

Hírek

2024. Szeptember 16. 12:14, hétfő | Helyi sport
Forrás: Szabó József

Molnos Norbert kétszeres magyar bajnok

Molnos Norbert kétszeres magyar bajnok

Megkezdték az őszi versenyszezont a birkózók.

Csepelen, a KIMBA csarnokában három kiskunfélegyházi versenyző állt rajthoz a Felnőtt Magyar Bajnokságon. Mindhárman remekül küzdöttek, közülük ketten a dobogóra is felállhattak. Az egyetemi tanulmányait megkezdő Biblia Róbert kevesebb felkészüléssel is tudott két győzelmet szerezni a 74 kg-osok között, ezzel a legjobb 8 közé tudott bekerülni. A női mezőnyben, a 65 kg-os Tapodi Rebeka esélyes volt az aranyéremre, de az első mérkőzését elkapkodta, ám a továbbiakban mindenkit legyőzött ezzel ezüstérmet szerzett.

A 70 kg-os súlycsoportban tavaly is Molnos Norbert győzött és sikerült megvédenie elsőségét. Immár kétszeres magyar bajnok a korondi fiatalember, aki már harmadik éve tanítja a félegyházi fiatalokat edzőként, mellette példát mutat sportszeretetből.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 15. 08:08, csütörtök | Helyi sport

Versenyek, próbák, rekordok a Koppányoknál

2025. május 3-án kezdődött a májusi programok sora a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sport Egyesületnél.

2025. Május 14. 08:37, szerda | Helyi sport

Rendkívül jó hírek a birkózók háza tájáról

Négy félegyházi versenyző vehetett rész Bukarestben egy erős nemzetközi U17-es versenyen. Közülük Bárány-Almási Bianka felállhatott a dobogó második fokára a 73 kg-os súlycsoportban.

2025. Május 05. 14:51, hétfő | Helyi sport

Sikeres szereplés Abonyban és Egerben

Az U17-es korosztályú birkózók az országos bajnoki címekért küzdöttek az elmúlt hétvégén.

2025. Május 05. 11:35, hétfő | Helyi sport

Szép eredmények a simonpusztai díjugratóversenyen

2025. május 4-én került megrendezésre az MLSZSZ szabadidős verseny Simonpusztán.