2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2019. Február 05. 08:28, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Móra Emlékév 2019

Mindenkit szeretettel várnak a Móra Ferenc Emléknapok február 5-én, valamint 7-8-án tartandó programjaira.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Móra Ferenc Társaság, a Móra Ferenc Művelődési Központ és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület szeretettel meghívja Önt a Móra Ferenc Emléknapok programjaira:

Február 5. (kedd) 17:00 óra: Móra Ferenc - Aranykoporsó című művéről Juhász István ny. gimnáziumi tanár tart előadást. Helye: Petőfi Sándor Városi Könyvtár

Február 7. (csütörtök) 14-16 óráig: Móra Felolvasó délután Móra Ferenc Georgikon című kötetéből a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület, a Móra Ferenc Társaság és a Nyugdíjas Klub tagjainak részvételével a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban

Február 8. (péntek)

• 8:00 óra: Megemlékezés a Constantinum Intézményben. Vendég: Vészits Andrea, Móra Ferenc dédunokája
  • 9:00 - 13:00 óráig: Felolvasás Móra Ferenc műveiből általános iskolások részévtelével a Hattyúházban
  • 10:00 óra: Koszorúzás Móra Ferenc Daru utcai szobránál
  • 14:00 óra: A Móra Emlékévet megnyitja Balla László alpolgármester. Ünnepi műsor: Móra Ferenc Magyar Örökség díjának bemutatása. Helye: Móra Ferenc Művelődési Központ
  • 15:00 óra: A Móra téri Móra-szobornál koszorúz a Móra Ferenc Társaság

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni