2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2014. Augusztus 16. 06:41, szombat | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Motorosok randevúznak a városi parkerdőben

Gyermekmotoroztatással vette kezdetét augusztus 15-én a hagyományteremtő céllal megrendezett két napos jótékonysági oldalkocsis és motoros találkozó a városi parkerdőben.

Gyermekmotoroztatással vette kezdetét augusztus 15-én (pénteken) a hagyományteremtő céllal megrendezett két napos jótékonysági oldalkocsis és motoros találkozó a városi parkerdőben. Az érdeklődők az esti koncertek előtt megcsodálhatták a veterán járműveket is. A gyermekek legnagyobb örömére elsőként az Alma együttes lépett színpadra.

A Kiskunfélegyházi Jótékonysági Oldalkocsis és Motoros Találkozó programja:

Augusztus 16. (szombat):
11 óra: Világjáró veteránmotorosok túrabeszámolója, valamint Obsuszt Roland „A rázósabb úton” című könyvének bemutatója.
14 óra: Felvonulás a belvárosban
14:30 óra (városközponti parkoló):
IZS-Team: Oldalkocsis kaszkadőr bemutató.
Retro Autorodeo – Ackermann Balázs és csapata.
Stunt Riding bemutató a Csongrád Street-Team-től.
15:30 óra: Visszatérés a parkerdőbe, gyermekmotoroztatás
16 óra: Ügyességi versenyek, oldalkocsis és motor szépségversenyek és egyéb vetélkedők.
18 óra: „Ártatlanok” koncert
19 óra: Headbengs koncert
20 óra: Jump Rock Band koncert
22 óra: Fullánk koncert
24 óra: Rockin’ Rock Cats koncert
A város önkormányzata térítésmentesen biztosította a helyszínt a Félegyházi Motoros Baráti Kör Egyesület jótékonysági oldalkocsis és motoros találkozójának megrendezéséhez. A költségvetési üzem pedig megteremtette a lebonyolításához szükséges körülményeket, valamint megtörtént a szúnyogirtás is.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi