2024. szeptember 16, hétfő - Edit

2024. Szeptember 04. 12:11, szerda | Helyi
Forrás: MTI

Navracsics Tibor: több mint 400 új munkahelyet teremt a Lidl új logisztikai központja Kiskunfélegyházán

Több mint 400 új munkahelyet teremt a Lidl új logisztikai központjával, amely 50 milliárd forintból épül meg a Bács-Kiskun vármegyei Kiskunfélegyházán

– jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szerdán a raktárkomplexum alapkőletételén.

Navracsics Tibor a beruházás fontosságát hangsúlyozva kiemelte: a Lidl egy olyan helyszínt jelölt ki logisztikai központjául, amely a dél-alföldi térség egy újabb fejlődési pontja lehet.

A logisztika a szolgáltatások terén társulhat ahhoz a beruházássorozathoz, amely Szeged környékén az ELI és a BYD révén a remények szerint rövidesen a magyar kutatás-innováció, illetve gépjárműgyártás egyik motorja lesz, és mellette kiegészítő jelleggel egy szolgáltató logisztikai pólus is létrejön a dél-alföldi térségben.

(Forrás: MTI)

2024. Szeptember 15. 08:55, vasárnap | Helyi

Mávinform: fakidőlés miatt késnek a vonatok

A Pápa-Csorna vonalon, valamint a Székesfehérvár-Komárom közötti S150-es vonatoknál késésekre kell számítani - közölte a Mávinform a Facebook-oldalán vasárnap reggel.

2024. Szeptember 15. 08:53, vasárnap | Helyi

Megvannak az ötöslottó nyerőszámai

Várható főnyeremény 5,5 milliárd forint.

2024. Szeptember 13. 14:12, péntek | Helyi

Az eső miatt változnak a Libafesztivál szabadtéren tartandó programjai

Esőhelyszínek és módosítások

2024. Szeptember 13. 06:00, péntek | Helyi