2024. július 27, szombat - Olga

2013. Május 31. 15:25, péntek | Helyi
Forrás: - Gulyás -

Négyszáz lovas a Nyeregszemlén

Pálosszentkúton gyülekeztek május 29-én az ország különböző pontjairól a Nyeregszemle III. Szabadidőlovas Találkozó és Családi Fesztiválra igyekvő lovasok, fogatosok, majd Puskás Antal plébános áldotta meg az útra kelőket és lovaikat.

Négyszáz lovas vesz részt május 31. és június 2. között a Nyeregszemle III. Szabadidőlovas Találkozó és Családi Fesztiválon, Kunszálláson. Kovács Imre polgármestertől megtudtuk, hogy a rendezvényre érkező mintegy 400 ló elhelyezésének feltételei adottak a Somogyi Lovas Szabadidőközpontban, a falu pedig házi meleg ételt biztosít a lovasoknak, a rendezvény mindhárom napján. A településen lovas polgárőrök igazítják útba a látogatókat.
A rendezvényre színvonalas programokkal várják az érdeklődőket.

2024. Július 24. 15:18, szerda | Helyi

A hosszú élet titka: a sport és az egészséges táplálkozás

Legalábbis ezt vallja Szigeti Ferenc, aki a napokban töltötte 90. életévét.

2024. Július 21. 09:08, vasárnap | Helyi

Nemzetközi versenyen szerepeltek sikeresen a félegyházi birkózók

Nemzetközi utánpótlás szabadfogású versenyt rendezett a Budapesti Vasas, ahol több európai országból és az USA-ból is érkeztek versenyzők.

2024. Július 21. 09:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból