Városlista
2026. május 3, vasárnap - Tímea

Hírek

2013. Október 18. 10:58, péntek | Helyi
Forrás: BMRFK

Nem volt szerencséje

Nem volt szerencséje

Nyolc alkalommal lopott, nyolcszor kapták el.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást P. Mihályné 50 éves kiskunfélegyházi lakos ellen.

A nő 2013. március 9-én Kiskunfélegyházán az egyik áruházban különböző termékeket tulajdonított el. Három nappal később egy ruházati boltban próbált ellopni egy szoknyát és egy felsőt. Mindkét alkalommal tetten érték a dolgozok, akik a rendőrök kiérkezéséig feltartoztatták a nőt. A gyanúsítottat 2012. február 8. és 2013. március 11. közötti időszakban összesen nyolc szabálysértési értékre elkövetett lopáson érték tetten.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság 2013. október 16-án a nyomozást befejezte, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek küldi meg.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 30. 16:52, csütörtök | Helyi

Történelmi kaland kicsiknek és nagyoknak az Aranymonostornál

2026. Április 30. 13:57, csütörtök | Helyi

Új közlekedési rend lép életbe a Lóúsztató érintett szakaszán

A Lóúsztató érintett útszakaszán az új forgalmi rend szerint az általános átmenő forgalom nem engedélyezett.

2026. Április 30. 13:36, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.