2024. április 23, kedd - Béla

2023. Június 05. 08:17, hétfő | Helyi sport
Forrás: Szabó József

Nemzetközi birkózósikerek

A magyar U15-ös válogatott keret Kolozsváron vett részt egy rangos nemzetközi versenyen, ahol a házigazdákon kívül francia, georgiai, izraeli, kazahsztáni, litván, moldáv, szlovák birkózók is nagy létszámban képviselték hazájukat.

A női 54 kg-osok között Hideg Zita bronzérmet szerzett, míg a szabadfogású 75 kg-os Bárány-Almási Tamás az ötödik helyen végzett.

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.