2024. május 1, szerda - Fülöp

2019. Június 12. 15:27, szerda | Helyi
Forrás: KEOL

Nézze meg hol lesz Bács-Kiskun megyében forgalomkorlátozás a Tour de Hongrie miatt vasárnap

Az idén is megrendezik Magyarország területén a kerékpáros körversenyt, amelynek mezőnye 2019. június 16-án kezdi meg Kecskemétről indulva az utolsó szakaszt.

A mezőny a megyeszékhelyről a Duna felé halad tovább, így az alábbi helyszíneken - rendőri biztosítás mellett - rövid ideig tartó, ideiglenes forgalomkorlátozásra kell számítania a gépjárművezetőknek:

• 10 óra 30 perc és 11 óra között: Kecskemét belvárosa - Kadafalva - Ballószög - Ágasegyháza
  • 11 óra és 12 óra között: Izsák - Izsák-Kisizsák - 52-es számú főút - Solt

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság arra kéri a megadott útvonalon közlekedőket, hogy fokozott figyelemmel és óvatossággal közlekedjenek!

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt