2017. Augusztus 28. 09:04, hétfő | Helyi sport

Nyolcgólos mérkőzés a harmadik fordulóban

Kiskunfélegyházi HTK - Soltvadkerti TE 5 - 3 (3-1)

Kiskunfélegyháza, 100 néző

Vezette: Tóth Csaba (Minda Róbert, Takács Tibor)

KHTK: Jelen - Koncz, Sándor, Valkai, Lőrincz, Pozsár (Medgyesi 46.), Golovics (Kadosa 46.), Palásti (Marsa 67.), Tóth I., Ábel(Vojtovics 70.), Csurka (Tóth I. 76.) Játékos-edző: Koncz Zsolt.

Soltvadkerti TE: Frittmann - Szalai, Erdélyi, Pekker (Font 53.), Szamosi (Soproni 44.), Radics, Papp, László, Kővári (Frei 76.), Szentmiklósi, Torma. Edző: Ugrai Imre.

Góllövők: Szalai (öngól 26.), Palásti (29.), Csurka (40., 65., 68.) illetve Kővári (9.), Szentmiklósi (60.), Frei (82.)

A neon színben a KHTK, 19-s számmal a 3 gólt szerző Csurka Ádám.

Piros lap: Kadosa (53.)

A megyei I. osztályú bajnokság harmadik fordulójában begyűjtötte a három bajnoki pontot a félegyházi együttes. A Soltvadkert csapata vendégeskedett a KHTK otthonában.

A vendégek kerültek előnybe a 9.percben, de az első félidő végére megfodította az eredményt a hazai csapat, 3-1.

Szünet után az 53. perctől 10 fővel játszott a hazai alakulat, ennek ellenére irányították a játékot, de a 60. percben egy védelmi hibát kihasználtak a soltvadkertiek, és 3-2-re zárkóztak Szentmiklósi találatával.

A vendégek lelkesedését a remek formában játszó Csurka szomorította el a 65. és 68. percben, 5-2. Meg kell jegyezni, hogy csapattársaitól kitűnő átadásokat kapott.

A vendégek a hajrában találtak egy gólt, Frei volt eredményes, ezzel kialakult a végeredmény, 5-3.

A mérkőzés után így értékelt Koncz Zsolt játékos-edző:

Rossz kezdés után mi irányítottuk a mérkőzést és sikerült fordítanunk. A második játékrészben megzavart minket a kiállítás, ettől függetlenül begyűjtöttük a három pontot. Fontos, hogy higgyenek a játékosok magukban, ebből a meccsből többet ki lehetett volna hozni. Védekezésben agresszívebb és határozottabbnak kell lenni.

Készülünk a szerdai Magyar Kupa mérkőzésre a Kecskemét ellen, nyerni szeretnénk. Nagyon jó erőfelmérő lesz, megteszünk mindent a győzelemért.

V. F.

Fotó: Félegyházi Közlöny

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.