2024. május 15, szerda - Zsófia

2016. November 27. 08:24, vasárnap | Helyi
Forrás: Adrienn

Öregfiúk rúgták a bőrt

November 26-án (szombaton) Senior labdarúgó tornának biztosította a pályát a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok.

A félegyházi csapat mellett még 3 csapat – Nyíregyháza, Szeged, Budapest – állt pályára a délelőtt folyamán.

Az ünnepélyes megnyitón Balla László alpolgármester és Losonczy László, a Bács-Kiskun Megyei Labdarúgó Szövetség igazgatója szólt a játékosokhoz és a megjelent szurkolókhoz.

Minden csapat kétszer 15 percet kapott, hogy bizonyítsa a sok év alatt megszerzett rutint és a mai napig megőrzött jó kondíciót.
Mint azt a délelőtt folyamán bebizonyították, nem csak a fiatalokat kell számításba venni, ha sportról van szó. Igenis van igény városunkban is a senior korosztály csapat játékaira. Nem hiába az évtizedekre visszatekintő rutinosság, helyzetekben és gólokban gazdag meccset láthattak az Arénában megjelent szurkolók és érdeklődők.

A torna végeredménye a következő lett:

• 1. Kiskunfélegyháza
  • 2. Nyíregyháza
  • 3. Szeged
  • 4. Budapest

Gólkirály: Kádár Tamás (Kiskunfélegyháza)