2024. április 28, vasárnap - Valéria

2018. Augusztus 25. 19:01, szombat | Helyi
Forrás: hirado.hu

Óriási a torlódás Hegyeshalomnál

A megnövekedett forgalom miatt egy órát kell várakozniuk az Ausztriába lépőknek az M1-es autópályán Hegyeshalomnál –

– tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.

A közlemény szerint a torlódás mintegy öt kilométeres. Az 1-es úton Hegyeshalom és az ausztriai Miklóshalma (Nickelsdorf) között negyedóra a várakozási idő.

A rendőrség arra kéri a járművezetőket, hogy válasszák a soproni, a fertődi, vagy a kópházi határátlépési pontokat, továbbá indulás előtt tájékozódjanak a várakozási időkről.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok