Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2018. Október 25. 11:22, csütörtök | Helyi sport
Forrás: Forrás: facebook.com/Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Műv

Országos bajnok a PG csapata

Országos bajnok a PG csapata

2018. október 20-21-én rendezték meg Budapesten a 2018/2019. tanév Atlétika-Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Diákolimpia Országos Döntőjét.

A rendezvényen a serdülők, a III-IV. és az V-VI. korcsoportba tartozó csapatok mérték össze tudásukat, hogy a küzdelem végén a legjobbak megszerezzék a „Magyarország diákolimpiai bajnoka” címet. A Szent Benedek Iskola Kiskunfélegyházi PG Tagintézményének csapata az V-VI. korcsoportban súlylökés sportágban megszerezte a Magyarország diákolimpiai bajnoka címet.

A csapat tagjai Almási Sándor, Bujdosó Gergő, Soós Miklós, Szécsényi Ádám és Vágó Roland.

A csapat testnevelői Preiszné Bene Mónika és Alács Gyula, nevelő edzőjük Kerék Csaba. Örülünk és gratulálunk a sikeres szerepléshez!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 12:03, kedd | Helyi sport

Dobos Eszter ismét szép eredményt ért el

2025. április 13-án a kiskunfélegyházi Zöldmező Lovassport Egyesület csapata Balástyára látogatott, ahol a Leon-Cavallo Lovarda rendezésében egy színvonalas versenyen vett részt.

2025. Április 14. 12:39, hétfő | Helyi sport

Újabb dobogós eredményekkel büszkélkedhetnek a félegyházi birkózók

Az elmúlt hétvégén az U17-es korú birkózók versenyeztek a válogatott mezekért, amelyeket az Észak-Macedón fővárosban rendezendő Európa-bajnokságon és a görögországi világbajnokságon viselhetnek hazánkat képviselve.

2025. Április 14. 11:28, hétfő | Helyi sport

Dobos Eszter ismét szép eredményt ért el

2025. április 12-én a Bugaci Ménes első alkalommal adott helyszínt a Szabadidő Díjugrató Versenynek.

2025. Április 01. 08:54, kedd | Helyi sport

Két bronzérem a birkózóknál

Dabason rendezték a 10 és 11 éves szabadfogásúak magyar bajnokságát, ahol két bronzérmet szereztek a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői.