2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2017. Április 25. 15:27, kedd | Helyi
Forrás: police.hu

Orvvadászok Bugacon

Engedély nélkül vadásztak a kiskunfélegyházi gyanúsítottak.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya orvvadászat bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt rendelt el nyomozást P. Ferenc 29 éves és T. Tamás 27 éves helyi lakosokkal szemben. A férfiak megalapozottan gyanúsíthatóak azzal, hogy 2017. április 23-án 19 óra 45 perc körül Bugac külterületén vadászati engedély nélkül egy puskával lelőttek egy őzbakot. Az elejtett vadat a gyanúsítottak el akarták szállítani, de egy hivatásos vadász feltartóztatta őket. P. Ferenc ruházatában négy lőszert találtak a kiérkező rendőrök, valamint a helyszínen az is kiderült, hogy a férfi engedély nélkül tartotta a puskát. P. Ferencet lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésével is megalapozottan gyanúsítanak a nyomozók. A férfiak szabadlábon védekeznek az eljárás során.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt